Borac osvojio kup

Borac Surduk

Fudbalski klub Borac iz Surduka pobednik je kupa OFS Stara Pazova. Borac je u finalnoj utakmici, koja je odigrana na gradskom stadionu u Staroj Pazovi, pobedio Slogu Milšped iz Krnješevaca nakon boljeg izvođenja penala. Posle 90 minuta rezultat je bio 1:1.

Borac je poveo u 16. minuta, a gol je postigao Željko Lepšanović. Sloga je do izjednačenja došla u 58. minutu golom Tešića. Odlučujući momenat meča desio se kad je kod izvođenja penala golman borca Vladimir Uzelac odbranio udarac Jurišića i tako svom klubu doneo veliki uspeh.

Kao nagradu za osvajanje kupa Borac je osim pehara dobio i sportsku opremu, a svi učesnici kupa dobili su po tri lopte.

Pehar je kapitenu pobedničke ekipe Lepšanoviću uručio predsednik opštine, koji je i čestitao svim učesnicima finala na dobroj igri.